Mordy:
(25) 641 51 28

Korczew:
(25) 631 20 21

Sarnaki:
(83) 359 91 19

Współpracujemy z Narodowym Funduszem Zdrowia

Strona główna » Rehabilitacja » Wizyta

Rehabilitacja

Zapomnij o bólu!
 
 
Przed pierwszą wizytą należy zarejestrować sie w rejestracji. Możesz zrobic to telefonicznie dzwoniąc do odpowiedniej przychodzni medycznej. 
 
Pamietaj weź ze sobą swoją dokumentacje medyczna oraz informacje o schorzeniach i chorobach towarzyszących!
 
Rehabilitacja jest dostepna dla każdej osoby, która potrzebuje pomocy rehabilitanta.
 
Należy ją rozpocząc jak najwczesniej po urazie lub w poczatkowej fazie odczuwania dolegliwosci. Można wtedy osiagnac najlepszy efekt w najkrotszym czasie.
 
Rehabilitacja to proces ciągły zabiegi muszą byc regularnie powtarzane do osiagniecia zamierzonego efektu. Nie spodziewajmy sie efektów tuż po 1 zabiegu. Rehabilitacja jest leczeniem rozlozonym w czasie.
 
 
 
ZASADY:
  1. Pacjencie nie spozniaj sie. Nasz czas w innych godzinach niż wyznaczona dla ciebie zarezerwowany jest dla innych osób.
  2. Termin kolejnego zabiegu powinien zostac ustalony podczas bieżącej wizyty.
  3. Przed wizytą zadbaj o higiene osobista.
  4. Przed wejsciem na zabieg wyłącz telefon komórkowy i zdejmij okrycie wierzchnie.
  5. Decyzję o liczbie zabiegów, czasie ich trwania oraz kolejności podejmuje lekarz zlecający; jeśli nie ma konkretnych zaleceń, decyduje o nich rehabilitant; rehabilitant może również dokonać zmian w programie zabiegów dla danego pacjenta w porozumieniu z lekarzem zlecającym, przy czym o wszelkich zmianach informuje pacjenta.
  6. Zgłaszaj rehabilitantowi wszelkie dolegliwości pojawiające się podczas zabiegu.
  7. Rehabilitant ma prawo i obowiązek przerwania zabiegu i zalecenia ponownej konsultacji lekarskiej w przypadku negatywnych objawów ze strony pacjenta pojawiających się podczas zabiegu (np. uczulenie na lek).
  8. Samodzielne wyłączanie, włączanie i regulacja urządzeń rehabilitacyjnych przez pacjenta jest zabronione!

 

Prosimy o założenie stroju pozwalającego na szybki dostęp do miejsc na ciele, których dotyczy zabieg.(np. nie zakładaj bluzki typu golf gdy wybierasz sie na masaż kregosłupa szyjnego)

 

Przygotowanie do zabiegów:

 

kinezyterapii: wygodny nie krepujacy ruchow strój gimnastyczny

fizykoterapii: miejsce na ciele przygotowane do zabiegu fizykoterapii powinno być czyste, suche, bez nałożonych kremów, żeli

laseroterapii: należy wydepilować miejsce, w którym będzie wykonywany zabieg jesli jest ono w znacznym stopniu owłosione

 
 

Aktualności

Uwaga kleszcze!

Jak wygląda kleszcz? Kleszcze to pasożyty należące do gromady pajęczaków. Tak wyglądają kolejno: nimfa,larwa, samiec samica. Ludzi najczesciej atakują ...

Cukier

Czy wiesz jak cukier wpływa na organizm twój i twojego dziecka? Obrazek poniżej pokazuje co dzieje sie z naszym ciałm gdy spożywamy zbyt dużo cukru. O ...

Nasze placówki

Przychodnia Vena
w Mordach

ul.11 listopada 28/30
08-140 Mordy
tel. (25) 641 51 28

© 2014 Przychodnia Medyczna Vena Sp. J.
Korczew | Mordy | Sarnaki
Wykonanie: SIGNUM Studio Interaktywne